WINO+

Degustacje w WINO+

Zapraszamy do uczestnictwa w naszej szerokiej ofercie degustacji. Przekrojowe degustacje ogólne, szczegółowe degustacje dotyczące szczepu, regionu lub producenta, a może łączenie wina z jedzeniem? Jeśli nie znajdą Państwo gotowego scenariusza spełniającego Państwa oczekiwania, z przyjemnością przygotujemy dla Państwa ofertę indywidualną.

Przykładowe szkolenia / Degustacje jakie organizujemy

    • PODSTAWOWY KURS WIEDZY O WINIE

W którym to przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące historii, produkcji, stylów, szczepów, degustacji, oraz wyjaśniamy najważniejsze pojęcia, które można znaleźć na etykietach. Szkolenie połączone z degustacją 6 butelek.

    • WINA NATURALNE

Czym są wina naturalne i czym różnią się od produktów ‚konwencjonalnych’ ? Jaki wpływ na wino ma spontaniczna fermentacja i filtracja ? Dlaczego i na jakich etapach dodaje się siarczynów ? Tego wszystkiego można dowiedzieć się na szkoleniu z win naturalnych połączonym z degustacją tychże produktów.

    • WINA PREMIUM

Czy warto płacić za butelkę wina więcej niż 100zł ? Skąd bierze się ta cena i czy jest adekwatna do zawartości butelki ? Tu chcemy przybliżyć wina z tzw. półki premium od prawdziwych champagnów po mocno skoncentrowane Amarone.

    • RIOJA W RÓŻNYCH ODSŁONACH

Bardziej degustacja niż szkolenie – ukierunkowana na pokazanie różnych odsłon czerwonego wina z tego najpopularniejszego hiszpańskiego regionu.

    • ODKRYJMY AUSTRIĘ

Degustacja zdobywających coraz większą popularność win austriackich. Wspaniałe Gruner Veltliner i Zweigelty to wina zdecydowanie warte odkrycia. Degustacja połączona z prezentacją winnej tradycji i regionów Austrii.